INFOLINIA:(+48) 601 801 200

phones.png

SERWIS-KOMIS TELEFONÓW

ALKOM to serwis telefonów, który powstał w 2000 roku i oferuje swoim Klientom profesjonalne oraz kompleksowe naprawy urządzeń większości producentzów. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i posiadamy wiedzę oraz zaplecze techniczne, dzięki którym większość problemów jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki. Prowadzimy serwis Samsung, Sony, HTC i nie tylko.

Naprawa telefonów to nie wszystko – świadczymy usługi również wszystkim tym, którzy chcą sprzedać swojego smartfona za korzystną cenę. Prowadzimy komis i oferujemy skup telefonów nowych i używanych proponując współpracę zarówno Klientom indywidualnym i doradcom biznesowym, jak też firmom czy instytucjom. Odkupujemy również konsole do gier, komputery i notebooki, tablety oraz inne urządzenia.

Nasz serwis GSM dysponuje bogatym zapleczem części i akcesoriów, zapewniając Państwu kompleksową obsługę. Dla nas nie ma problemów, których nie dałoby się rozwiązać, dlatego zapewniamy Klientom skuteczność i profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu albo wizyty w siedzibie naszej firmy!

TELEFONY