INFOLINIA:(+48) 601 801 200

Futerał CARBON PRO do IPHONE 14 Pro Max czarny

  • szt.
  • 16,96 zł

Etui Carbon Pro to produkt o znacznie wyższej jakości wykonania. Do jego produkcji została zastosowana nowoczesna matryca, a dbałość o każdy detal klasyfikuje ten produkt w kategorii futerałów premium. Chroni twoje urządzenie przed skutkami upadków i zarysowaniami oraz kurzem. Pokryty błyszczącą tekstura z włókna węglowego nadaje elegancki wygląd.

Pełna ochrona
Każdy smartfon potrzebuje solidnego etui, które w razie niespodziewanych upadków ochroni twój sprzęt przed zniszczeniem. Etui Carbon Pro to odpowiedź na wysoką potrzebę poczucia bezpieczeństwa. W razie upadku wzmocnione narożniki pochłaniają siłę uderzenia, a wystające ranty są dodatkowym zabezpieczeniem dla ekranu i aparatu. Antypoślizgowy silikon dba oto, żeby telefon nie wypadł z dłoni.

Komfort użytkowania
Futerał z łatwością utrzymasz w czystości. Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał. Carbon Pro ma też wszystkie niezbędne wycięcia na gniazda oraz aparat fotograficzny, dzięki czemu bez żadnych przeszkód możesz korzystać z funkcji telefonu.

Ładowanie indukcyjne bez przeszkód
Jeśli korzystasz z ładowarek indukcyjnych, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Z etui Carbon Pro naładujesz smartfona bez konieczności zdejmowania etui.

Nowoczesny wygląd
Cenisz dobry gust i ponadczasową elegancję? Designerski motyw carbonu zastosowany na etui Carbon Pro sprawia, że twój telefon wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Specyfikacja:
Materiał: TPU