INFOLINIA:(+48) 601 801 200

Futerał ( UAG ) Urban Armor Gear Biodegradable Outback do iPhone 14 PRO czarny

  • szt.
  • 137,15 zł
  • Niedostępny

Futerał ochronny klasy Premium – UAG Biodegradable Outback. Doskonale chroni urządzenie przed zarysowaniami i uszkodzeniem. Wyposażony w duże przyciski dotykowe, ułatwiające korzystanie ze smartfona. Futerał jak i opakowanie wykonano z 100% biodegradowalnych i kompostowalnych materiałów.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałe użytkowanie.

W 100% biodegradowalny i kompostowalny futerał! Wszystkie materiały kompostowalne są biodegradowalne, ale nie wszystkie biodegradowalne są kompostowalne. W odpowiednich warunkach obudowa szybko ulega naturalnemu rozkładowi, bez wytwarzania szkodliwych dla środowiska substancji. Produkt jest zgodny z wytycznymi dotyczącymi kompostowania – ASTM D6400-4 (USA) oraz EN13432 (EU).

Biodegradowalny, nie znaczy brzydki! Podczas projektowania obudowy skupiono się na kwestiach ekologicznych, ale nie zapomniano o wyglądzie. Biodegradable Outback, w odróżnieniu od innych futerałów biodegradowalnych, posiada jednolity kolor.

Opakowanie też ma znaczenie! Opakowanie nie zawiera plastiku, zostało wykonane z materiałów w 100% nadających się do recyclingu. Wykorzystano atrament na bazie soi, minimalne użycie nietoksycznych klejów i zero plastiku.

Kompozytowy design sprawia, że produkt jest jednocześnie lekki i wytrzymały, dzięki czemu zapewnia komfortowe użytkowanie oraz skutecznie chroni urządzenie.

Odporny na uderzenia miękki rdzeń o strukturze plastra miodu zmniejsza ryzyko uszkodzeń.

Podniesione ranty stanowią dodatkową ochronę wyświetlacza i wyspy z obiektywami

Powiększone przyciski dotykowe pozwalają na swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji telefonu.

Ochrona potwierdzona certyfikatami – produkt zgodny z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku.