Futerał Forcell CARD CASE do SAMSUNG S22 Ultra biały

  • Добавить рецензию:
  • Код: PAR_450622
  • Наличие: Jest Jest
  • $7.18
  • шт.

Karta i telefon zawsze pod ręką - bezpiecznie!
Karta płatnicza i telefon to dwa przedmioty, które zawsze zabieramy wychodząc z domu. Gdzie jednak trzymać tę kartę? Większość tradycyjnych plecków nie ma miejsca na karty, a nie każdy lubi używać etui z klapką, w którym są kieszonki.
Forcell Card case to futerał, dzięki któremu możesz mieć zawsze przy sobie i telefon i kartę - bezpiecznie, bez ryzyka zgubienia.

3 stopnie ochrony: zarysowania, upadki, zabrudzenia
Forcell Card Case chroni trzy elementy Twojego smartfona: plecy, krawędzie, a nawet aparat. Dodatkowa osłona na soczewkę nie wpływa jednak na jakość zdjęć, a jedynie chroni ją przed uszkodzeniem.

Zdarzyło Ci się, że smartfon wysunął Ci się z dłoni? Antypoślizgowa powłoka w Forcell Card Case sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni - to ważne nie tylko podczas scrollowania newsfeeda, ale także podczas wykonywania zdjęć.

Nieestetyczne odciski palców? Zapomnij! Etui utrzymuje elegancki wygląd plecków przez cały czas.

100% dopasowania do twojego telefonu
Etui wykonane jest z elastycznego silikonu. Taki materiał zapewnia perfekcyjne dopasowania do urządzenia. Ponadto wszystkie wycięcia i przyciski są doskonale zintegrowane z modelem telefonu.

Jeszcze więcej funkcji
Przez etui Forcell Card case działa ładowanie indukcyjne. Nie musisz zdejmować futerału, żeby bezprzewodowo naładować telefon (zalecamy jednak wyjęcie karty z futerału przed rozpoczęciem ładowania).