INFOLINIA:(+48) 601 801 200

BASEUS HUB adapter przejściówka 8w1 Metal Gleam Typ C CAHUB-CV0G szary

  • шт.
  • $64.07

Wielofunkcyjny hub Baseus Metal Gleam Series 8w1 to urządzenie, za pomocą którego przekształcisz pojedynczy port USB C aż w 8 złączy. Współpracuje z laptopami, komputerami, tabletami, smartfonami.

Każde dodatkowe złącze = więcej możliwości
HUB umożliwia korzystanie z 8 portów. Ma 3 wtyczki USB, 1 USB Typ C, 1 USB Typ C Power Delivery, HDMI, 2 sloty na karty pamięci i RJ45 do podłączenia się kablowo do internetu.

3x USB 3.0
Hub oferuje 3 złącza USB 3.0. Standardowo urządzenia elektroniczne posiadają zwykle 2 porty USB, co ogranicza możliwości podłączania różnych akcesoriów czy urządzeń. Dodatkowe trzy złącza to możliwość korzystania z większej możliwości akcesoriów współpracujących z twoim sprzętem. Podłączaj twardy, myszkę, klawiaturę, drukarkę, pendrive i wiele innych.

Podłączane dodatkowego ekranu
Hub ma złącze HDMI, dzięki któremu możesz podłączyć do swojego urządzenia drugi monitor, lub rzutnik i oglądać filmy lub wyświetlać prezentacje na większym ekranie.Złącze zapewnia obsługę obrazu o rozdzielczości do 4K 30 Hz.

Dwie karty pamięci
Hub ma dwa sloty na karty pamięci SD i microSD i umożliwia jednoczesny odczyt z obu kart. To bardzo wygodna funkcjonalność, która daje większą swobodę działania- ważne, bo większość adapterów na rynku nie zapewnia obsługi dwóch kart jednocześnie.

Ładowanie dwóch urządzeń równocześnie
Adapter umożliwia podłączenie urządzenia do zasilania o mocy nawet 100 W.
Możesz ładować swoje urządzenia podczas korzystania z laptopa w tym samym czasie. Stacja dokująca CAHUB-CV0G obsługuje szybkie ładowanie 100W PD, protokół 5V/1,5A i BC1.2, co oznacza, że możesz jednocześnie szybko ładować smartfon i tablet.

Podłączenie do sieci za pomocą kabla
Adapter umożliwia podłączenie kabla internetowego.Działa on jak zewnętrzna karta sieciowa i zapewnia dostęp do szybkiego połączenia internetowego na poziomie 1 Gbps.

Bezpieczeństwo korzystania
Adapter jest bezpieczny w użytkowaniu. Chroni podłączone do niego urządzenia m.in. przed zwarciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem.

Specyfikacja:
USB Typ C (żeński)
USB Typ C (męski) - Power Delivery 100 W
Standard HDMI Typ A (żeński) - 4K 30 Hz 3D
Secure Digital (SD)
T-Flash (microSD)
USB 3.2 Gen 1 (SuperSpeed USB 5 Gbps) (USB 3.0, USB 3.1 Gen 1) (żeński)
RJ45 (żeński) - 1 Gbps
Odczyt 2 kart pamięci na raz
Waga: 86 g
Wymiary: 176 mm x 16,5 mm x 44,5 mm