INFOLINIA:(+48) 601 801 200

SERWIS APPLE, NAPRAWA IPHONE, WYMIANA WYŚWIETLACZA LCD

 

Naprawa wyświetlacza w Apple, wymiana wyświetlacza lcd w Iphone:

Wymiana wyświetlacza w iPhone  polega na precyzyjnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza LCD, a następnie profesjonalnym montażu nowego wyświetlacza  - warstwa dotykowa + wyświetlacz LCD . Wymiana ekranu odbywa się przy zachowaniu obowiązujących wymogów producenta oraz wszelkich norm bezpieczeństwa.

W trakcie naprawy wykorzystujemy części oryginalne lub najwyższej jakości zamienniki - to Ty decydujesz, które z nich mamy wykorzystać.

Użyte podzespoły są dedykowane do Twojego telefonu iPhone  co gwarantuje, że Twoje urządzenie Apple nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie jak przed usterką.

Modele iphone w których wymienimy dla ciebie wyświetlacz:

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

Wymiana wyświetlacza w naszym serwisie Apple w Krakowie odbywa się expressowo na poczekaniu od ręki i trwa średnio około 30min. !

Nie jesteśmy najtańsi...

Jesteśmy za to najlepsi w tym, co robimy, używamy materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości! Zatrudniamy doświadczonych Inżynierów i Techników serwisu.

Powierzając nam swój sprzęt będziesz pewny ze zaufałeś firmie z prawie 20 letnim doświadczeniem!

ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE KLIENTÓW PRYWATNYCH ORAZ FIRM, DOŁĄCZ DO NICH!