INFOLINIA:(+48) 601 801 200

BASEUS adapter gniazda zapalniczki 80W + ładowarka samochodowa 2xUSB 3,1A CRDYQ-0S srebrny

  • szt.
  • 51,49 zł

Kijek selfie stick z funkcją statywu. Wyposażony w przenośny pilot do robienia zdjęć. Możesz go używać do robienia zdjęć, prowadzenia video rozmów, transmisji na żywo, czy też oglądania filmów.

Duże możliwości regulacji
Uchwyt w którym, chcesz umieścić swoje urządzenie ma ruchomą głowicę, która obraca się w 360 stopniach. Ta funkcja umożliwia ci dobranie odpowiedniego kątu nagrywania. Dodatkowo kijek rozwija się, pozwalając dostosować jego długość do indywidualnych preferencji użytkownika.

Solidne wykonanie
Wykonany z wysokiej jakości materiałów: ABS + PC + aluminium, gwarantuje długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Bezproblemowy transport
Kompaktowy rozmiar i lekka, składana konstrukcja ułatwiają przenoszenie i przechowywanie selfie sticka. Po złożeniu jego długość nie przekracza 21 cm- zmieści się w niemal każdej torebce czy plecaku.

Szerokie zastosowanie
Wbudowany statyw - produkt posiada trzy rozkładane nóżki, które zapewniają stabilność i umożliwiają wykonywanie zdjęć z większej odległości, a także oglądanie filmów czy prowadzenie rozmów video.

Wygodne użytkowanie
Przenośny pilot pozwala na robienie zdjęć bez konieczności przytrzymywania kijka. Produkt łączy się z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth.