INFOLINIA:(+48) 601 801 200

BASEUS uchwyt samochodowy do kratki wlotu Easy Control srebrny SUYK000112

  • szt.
  • 45,35 zł
  • Niedostępny

Uchwyt samochodowy Baseus do kratki nawiewu. Zapewnia mocne dopasowanie, stabilizację i bezpieczeństwo telefonu nawet na bardzo trudnej drodze.

Posiada ulepszoną konstrukcja zatrzasku na kratce, która sprawia, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza, a po zamocowaniu uchwyt jeszcze bardziej stabilny,

W porównaniu do innych uchwytów, Easy Control nie używa grawitacji do trzymania urządzenia. Telefon blokujemy ręką - mocny ścisk utrzyma sprzęt w stabilnej pozycji, nie pozwalając mu się odczepić czy wypaść.

Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, możesz korzystać z uchwytu zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej przy użyciu jednej ręki. Aby zwolnić telefon, wystarczy przycisnąć pomarańczowy guzik znajdujący się z tyłu uchwytu.

Przezroczysta obudowa z metalowymi ramionami zapewnia wysokiej jakości teksturę pasującą do wnętrz samochodów. Odporne na ścieranie podkładki z silikonu, wewnątrz ramion zaciskowych, amortyzują nacisk z powodu hamowania i uderzeń, aby chronić telefon.

Montaż uchwytu na kratce nie rozprasza i nie zasłania widoku. Posiada wycięcie na kabel, które umożliwia podłączenie ładowarki nawet w trakcie jazdy. Regulacja 360 stopni pozwala ustawiać go w dowolnej pozycji - w zależności od naszej wygody i preferencji.

Specyfikacja:
Wykończenie: PC + ABS
Rodzaj mocowania: zaciskowe 
Miejsce montażu: kratka nawiewu.
Kompatybilność: 4,7" - 6,7"