INFOLINIA:(+48) 601 801 200

SERWIS IPHONE, NAPRAWA SZYBKI, WYMIANA SZYBKI IPHONE 7 PLUS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 17260
  • Producent: APPLE
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • szt.
  • 210,00 zł 199,00 zł

Naprawy szybki, wymiany szybki W iPhone 7 Plus w naszym serwisie ALKOM w Krakowie

Wymiana szybki IPHONE 7 Plus w naszym serwisie ALKOM w Krakowie wykonana jest przy pomocy specjalistycznych maszyn, urządzeń takich jak separator podciśnieniowy czy też kriogeniczny. Obniżona temperatura do -180°C sprawia, że w sposób precyzyjny można oddzielić szybkę od modułu wyświetlacza, aby następnie używając plastrów OCA laminować ją w taki sam sposób, w jaki było to zrobione fabrycznie przez producenta. Każdy etap usługi wykonywany jest w komorze laminarnej — nowoczesne urządzenie ALPINA pozwala uzyskać produkt identyczny z tym pochodzącym oryginalnie od producenta. Dotyk oraz matryca nie zostaje w żaden sposób zmieniona, dlatego telefon, smartfon będzie działał dokładnie w tak samo jak oryginalny nowy przed naprawą.

Aby wymiana szybki IPHONE 7 Plus mogła być zrealizowana, wyświetlacz LCD oraz warstwa dotykowa nie mogą być uszkodzone. Oferowana usługa naprawy obejmuje wymianę szybki w danym urządzeniu, a konkretnie: zdemontowanie urządzenia, wymianę szybki-szkła, ponowne złożenie urządzenia – wszystkie te czynności zawiera cena usługi. Jeżeli tylna część telefonu jest szklana i nie uległa żadnemu uszkodzeniu, jej wymiana nie jest konieczna. Jeżeli natomiast została uszkodzona to zalecamy jej wymianę na nową w promocyjnej cenie!

Czas naprawy szybki, wymiany szybki wynosi od 1 do 5 dni roboczych, jest zależny od stopnia uszkodzenia szybki oraz ilości przyjętych zleceń.

Nie jesteśmy najtańsi...

Jesteśmy za to najlepsi w tym, co robimy, używamy materiałów oraz sprzętu najwyższej, jakości! Zatrudniamy doświadczonych Inżynierów i Techników serwisu.

Powierzając nam swój sprzęt będziesz pewny ze zaufałeś firmie z prawie 20 letnim doświadczeniem!

ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE KLIENTÓW PRYWATNYCH ORAZ FIRM, DOŁĄCZ DO NICH!