INFOLINIA:(+48) 601 801 200

Futerał CARBON PREMIUM do SAMSUNG A14 5G / A14 4G czarny

  • шт.
  • $7.96
  • Out of stock

Futerał Carbon Premium to najlepsza ochrona telefonu na co dzień. Chroni twoje urządzenie przed skutkami upadków i zarysowaniami oraz kurzem. Pokryty błyszczącą tekstura z włókna węglowego nadaje elegancki wygląd.

Pełna ochrona
Każdy smartfon potrzebuje solidnego etui, które w razie niespodziewanych upadków ochroni twój sprzęt przed zniszczeniem. Etui Carbon Premium to odpowiedź na wysoką potrzebę poczucia bezpieczeństwa. W razie upadku wzmocnione narożniki pochłaniają siłę uderzenia, a wystające ranty są dodatkowym zabezpieczeniem dla ekranu i aparatu. Antypoślizgowy silikon dba oto, żeby telefon nie wypadł z dłoni.

Komfort użytkowania
Futerał z łatwością utrzymasz w czystości. Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał. Carbon Premium ma też wszystkie niezbędne wycięcia na gniazda oraz aparat fotograficzny, dzięki czemu bez żadnych przeszkód możesz korzystać z funkcji telefonu.

Ładowanie indukcyjne bez przeszkód
Jeśli korzystasz z ładowarek indukcyjnych, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Z etui Carbon Premium naładujesz smartfona bez konieczności zdejmowania etui.

Nowoczesny wygląd
Cenisz dobry gust i ponadczasową elegancję? Designerski motyw carbonu zastosowany na etui Carbon Premium sprawia, że twój telefon wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Specyfikacja:

Materiał: TPU