Firma

Firma ALKOM od 2000 roku związana jest z rynkiem telekomunikacyjnym. Przez prawie 20 lat zapracowała na miano firmy, na której można polegać. Stale rosnąca ilość sprzedawanych oraz naprawionych telefonów komórkowych, największy wybór akcesoriów gsm na rynku, zadowolenie klientów oraz nieustanna obecność w ścisłej czołówce polskich dealerów telefonów komórkowych - są tego największym dowodem.

Głównym naszym atutem jest wszechstronność, kompleksowość oraz wysoka jakość którą oferujemy. Nasi pracownicy służą fachową poradą i pomocą w każdej najdrobniejszej sprawie związanej z zakupem, sprzedażą, zamianą oraz serwisem telefonów. Nasza oferta obejmuje pełną gamę telefonów komórkowych, akcesoriów, jak również pełen zakres usług serwisowych wszystkich modeli telefonów.

Z naszych usług korzystają biznesmeni, studenci, fani smartfonów, a także osoby, dla których telefon służy tylko do rozmów i wysyłania SMS-ów, uczniowie i ich rodzice, młodsi i starsi. Naszych klientów łączy jedno. Chcą produktu w najlepszej cenie. Staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich. Konkurencyjne ceny, elastyczna oferta, innowacje i wiele więcej.

Zaufały nam tysiące klientów na terenie Krakowa i Małopolski. Dzięki reklamie w ogólnopolskich Pismach branżowych oraz w internecie zaczęliśmy pozyskiwać klientów z całej Polski. Właśnie z myślą o nich postanowiliśmy otworzyć sprzedaż przez internet.

 W 2003r jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy usługi skupu, sprzedaży, zamiany oraz serwisu telefonów komórkowych! on-line door to door:

Już nie musicie drodzy Państwo błądzić po komisach i serwisach.  
W naszej firmie załatwicie wszystko nie wychodząc z domu, nie martwiąc się o jakość produktów oraz ich pochodzenie !!! Posiadamy tylko markowe akcesoria, a wszystkie telefony komórkowe objęte są gwarancją.

Wieloletnie doświadczenie w sklepach tradycyjnych pozwoliły sprostać oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów przez internet. Nasz zespół tworzą najlepsi handlowcy, są gotowi do pomocy w wyborze najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań. Oferujemy towar w najniższych cenach. Jasno sprecyzowaliśmy warunki dokonywania zakupów i uprościliśmy ten proces tak, aby nic nie zakłóciło Państwu przyjemności kupowania.

Postaramy się zrobić wszystko by spełnić Państwa oczekiwania!.
Wszelkie uwagi dotyczące naszego sklepu oraz strony internetowej prosimy kierować na adres    alkom@alkom.krakow.pl   

Z góry dziękujemy.
Życzymy udanych zakupów !

DANE FIRMY:
ALKOM
TELEFONY KOMÓRKOWE
30-418 KRAKÓW
ul. Zakopiańska 115 lok.2
NIP. 679-249-56-92
REGON: 356334679
NR.KONTA:  40 1160 2202 0000 0002 0015 5898